Astronis-OTS

Najlepszy Serwer w sieci!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-07-11 18:00:36

Asghaton

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 10
Punktów :   

Jak Zdobyć PACC

Premium Account

http://img255.imageshack.us/img255/4076/obrazekpacckz7.gif

Jeżeli jesteś człowiekiem dobrej woli i chcesz wspomóc finansowo nasz serwer prosimy o wysłanie przelewu w kwocie nie mniejszej niż 10zł na jedno z podanych niżej numerów kont. W ramach wdzięczności otrzymasz na serwerze dodatkowe opcje i możliwości urozmaicające grę na czas 45 dni.


Co dają owe urozmaicenia, zwane Premium Account?


* Możliwość logowania się na pełnym serwerze BEZ KOLEJEK!
* Nowe wyglądy postaci.
* Możliwość zmiany płci/wyglądu postaci: Kobieta[10cc], Mężczyzna[10cc], Nimfa[50cc] lub Krasnolud[50cc].
* Nowe wyspy.
* Na terenach PACC znajduje się bardzo dużo silnych potworów niedostępnych dla FACC.
* Bless'y - Po zakupie 5 bless'ów chronia przed utratą Expa, Mlvl'a oraz Skill'i w 100%. Działaja tylko dla PACC,
* Na terenach PACC będziesz mógł kupić również domek (o ile będzie wolny).
* Wiele Questów na cenne itemy znajduje się na terenach PACC.
* Większość Update jest głównie dla PACC!
* Będziesz mógł założyć własną gildie!
* Dostęp do nowych Trainerów.
* Po aktywowaniu PACC mozesz zakupic nową rangę (Master Sorcerer, Elite Knight, Elder Druid lub Royal Paladin).
* Posiadając PACC Twoje konto nie zostanie usunięte po 2 miesiącach nie logowania się!
(np. jeśli został Ci 1 dzień PACC - przestań się logować. W wyszukiwarce będzie nadal widniał napis "Typ Konta: Promocyjne". Dzięki temu, że się nie zalogujesz, system uzna, że posiadasz ciągle PACC, przez co nie stracisz konta. Jeśli jednak zalogowałeś się będąc FACC - wtedy Twoje konto zgodnie z regulaminem zostanie usunięte po 2 miesiącach nie logowania się na przynajmniej jedną z postaci na koncie).
* Otrzymasz wszelką pomoc dotyczącą problemów z PACC'em jak i grą.


Jak wpłacić ową kwotę?


Nie musisz mieć konta w banku, ani 18 lat! Zanim jednak pójdziesz do banku lub na pocztę, musisz wejść na *********** i zalogować się na swoje konto.

Po zalogowaniu ujrzysz menu:



Kliknij w PACC.

Po wejściu w zakładkę "PACC" ukaże nam się taka o to podstrona:



Po przeczytaniu zawartych tutaj informacji, kliknij w "Złóż nowe Zamówienie".

Teraz trzeba wypełnić formularz (na zdjęciu pokazany jest przykład).


(Podaj swój aktualny adres e-mail! W razie jakichkolwiek problemów związanych z PACC, będziemy mogli skontaktować się z Tobą).

Jeśli wszystko dobrze wypełniłeś, klikasz "Dalej".



Upewnij się, czy aby na pewno dane są poprawnie zapisane. Kliknij w "Zamawiam".

Po przeczytaniu wszystkich informacji, należy wydrukować druk. Jeśli nie masz takiej możliwości, prosimy zapisać na kartce wszystkie informacje widoczne na druku. Są one niezbędne do wykonania przelewu. Następnie należy pójść do banku (lub na pocztę), poprosić o druk i go wypełnić.

UWAGA! Tytuł przelewu jest generowany automatycznie (nr zamówienia).

Każdy po złożeniu zamówienia otrzyma swój własny numer, który należy wpisać w tytule przelewu.

Pamiętaj, że wpłacając na poczcie pobierana jest prowizja (2,50zł)!


Pytania & odpowiedzi:


Wpłaciłem pieniądze na utrzymanie serwera, a PACC nie dostałem, czemu?

Jeżeli pieniądze doszły, PACC na pewno również zostanie założony!

Poczta - Pieniądze wysłane pocztą dochodzą zazwyczaj po ok. 3-5 dniach. Czasami nawet po tygodniu.
Bank - Średnio 1-2 dni. Czasami zdarza się, że kilka godzin po wysłaniu macie już aktywowany pacc.

Przypominamy, że pieniądze dochodzą w dni robocze (pon-pt.)!!!

Co, jeżeli wysłałem pieniądze na utrzymanie serwera, a nie dostałem PACC??

Skontaktuj się z nami, wyślij mail na adres astronisots@gmail.com i opisz wszystko dokładnie. Jeśli posiadasz kopie druku, to dołącz ją w załączniku.

Po przelaniu jakiej kwoty na utrzymanie serwera, otrzymuję PACC?

Wpłacając 10 zł na utrzymanie serwera, odwdzięczamy się 45 dniowym PACC'em. Zatem za wielokrotność tej liczby, dostajesz wielokrotność dni PACC. Np. 20zł - 90dni.

Chciałbym wpłacić na utrzymanie serwera 20zł, lecz otrzymać PACC na dwie inne postacie. Jak to zrobić?

Niestety jedna wpłata może być tylko na jedno konto.

Czy mogę założyć temat na forum, jeżeli wpłaciłem na utrzymanie serwera, a PACC nie otrzymałem?

Nie! Jeżeli konto premium nie zostało aktywowane w ciągu tygodnia od daty wpłaty, proszę napisać maila na adres astronisots@gmail.com podając w tytule numer zamówienia, a w treści opisać dokładnie problem i załączyć zeskanowany lub sfotografowany dowód wpłaty.

Czy jest możliwość wpłaty na utrzymanie serwera, przez smsa?

Nie ma takiej możliwości.

Czy PACC jest na jedną postać, czy na całe konto?

Sama nazwa o tym świadczy - Premium Account - Konto premium.

Dobrowolna wpłata pieniędzy na utrzymanie serwera, jest jedyną możliwością na zdobycie PACC, którego otrzymuje się w ramach wdzięczności.


Przydatne linki


PACC nie doszedł?

+3 DNI PACC GRATIS


Aby otrzymać dodatkowe 3 dni PACC, należy wejść na ******** i zalogować się na swoje konto...



...po czym kliknąć w zakładkę "Gratisy"...



...Następnie w

Proszę pamiętać, że dziennie gratisowe 3 dni PACC otrzymać może maksymalnie 50 osób. Licznik zerowany jest o godz. 24.00!



UWAGA!! 14 DNI PO URUCHOMIENIU OTS ZOSTAJE WYŁACZONY FREE PACC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senninowie.pun.pl www.olimpiaursynow.pun.pl www.guildblueice.pun.pl www.lordoftibia.pun.pl www.juniorfansubs.pun.pl